Kursy maturalne Kraków.

Witamy na stronach kursów maturalnych w Krakowie. Jeśli mierzysz wysoko, Abiturient pomoże Ci w osiągnięciu Twojego celu!

Jeśli szukasz alternatywy do zajęć szkolnych, jeśli nie czujesz się dobrze przygotowany do egzaminu, chcesz powtórzyć materiał i uzupełnić braki - ten kurs jest dla Ciebie.

Spróbuj nauki w sympatycznym gronie, z wykładowcą, który rozbudzi Twoje pasje i zdolności. Naucz się rozwiązywać testy i zdobądź wiedzę, potrzebną do uzyskania wysokiego wyniku matury. Pozwól poprowadzić się nauczycielowi, który wie, jak motywować i uczyć poważnych rzeczy w sposób najciekawszy.

Nasze kursy maturalne Kraków to oferta najwyższej jakości na rynku usług edukacyjnych. Ponad 2200 zadowolonych uczniów. Abiturient Kraków jest najczęściej wybieraną placówką w mieście, ponieważ nasi Maturzyści od lat zdobywają indeksy wymarzonych uczelni. Zdają egzaminy maturalne znacznie lepiej niż ich rówieśnicy, którzy do nas nie uczęszczali (dane OKE Kraków, ankietowani uczniowie).

DLACZEGO Abiturient? Sprawdź!

 • Grupy
  max 5 osób

  Przygotowanie do matury w małych grupach - nauczyciel jest w stanie poświęcić Ci odpowiednią ilość czasu.

  Twoja nauka jest efektywna!

 • Elastyczne
  terminy zajęć

  Terminy kursów ustalane są zgodnie z wymaganiami Uczniów z danej grupy.

  Zawsze jesteś w stanie znaleźć odpowiedni termin!

 • Płatność miesięczna

  Nie wymagamy płatności za cały kurs z góry. Płacisz raz w miesiącu. Jeżeli w trakcie trwania kursu zdecydujesz się przestać chodzić - nie tracisz pieniędzy.

Szybki kontakt

12 356 51 51

502 257 027

Zapisy online

Zapisz się!

Aktualności

Kursy maturalne całoroczne 2015 / 2016

Zapisy na rok szkolny 2015/2016 rozpoczęte. Tworzenie grup całorocznych trwa do 31 października 2015. Pierwsze grupy rozpoczynają zajęcia w drugim tygodniu września. Zapraszamy!

więcej