Kursy maturalne Kraków.

Witamy na stronach kursów maturalnych w Krakowie. Jeśli mierzysz wysoko, Abiturient pomoże Ci w osiągnięciu Twojego celu!

Kursy Maturalne Abiturient.edu.pl R.M. Walas to oferta wysokiej jakości na rynku edukacyjnym od 2006 roku. Firmę założyłem z pasji nauczania swojego przedmiotu: chemii. Po pierwszych miesiącach działalności zaprosiłem do współtworzenia znajomych, pasjonatów swoich przedmiotów. Z roku na rok firma się rozrastała i potrzebowała coraz większej kadry, ale nigdy nie były to przypadkowe osoby. Nasza kadra już nie jest taka młoda (tak pisaliśmy o sobie prawie 11 lat temu) jak w 2006 roku, ale na pewno nie straciła pasji i zapału do nauczania. Abiturient doroślał, zmieniał się na lepsze dla swoich przyszłych uczniów, ale nigdy nie zmienił podstawowych założeń: grupy maksymalnie pięcioosobowe, indywidualne podejście do ucznia, nauczanie z pasją i przede wszystkim przyjacielski stosunek do ucznia. Dlatego dziękuję przyjaciołom-pracownikom za współtworzenie tego niezwykłego miejsca, a byłym uczniom za komentarze: których się nie wstydzimy, którymi się chwalimy, a których konkurencja nam tylko zazdrości.

Robert M. Walas

DLACZEGO Abiturient? Komentarze, opinie uczniów. Sprawdź!

Jeśli szukasz alternatywy do zajęć szkolnych czy kursów kilkunastoosobowych ze "zwykłym" nauczycielem, jeśli nie czujesz się dobrze przygotowany do egzaminu, chcesz powtórzyć materiał i uzupełnić braki - nasze kursy są dla Ciebie! Spróbuj nauki w sympatycznym gronie, z wykładowcą, który rozbudzi Twoje pasje i zdolności. Naucz się rozwiązywać testy i zdobądź wiedzę, potrzebną do uzyskania wysokiego wyniku matury. Pozwól poprowadzić się naszemu nauczycielowi, który wie, jak motywować i uczyć poważnych rzeczy w sposób najciekawszy.

 • Grupy
  max 5 osób

  Przygotowanie do matury w małych grupach - nauczyciel jest w stanie poświęcić Ci odpowiednią ilość czasu.

  Twoja nauka jest efektywna!

 • Elastyczne
  terminy zajęć

  Terminy kursów ustalane są zgodnie z wymaganiami Uczniów z danej grupy.

  Zawsze jesteś w stanie znaleźć odpowiedni termin!

 • Płatność miesięczna

  Nie wymagamy płatności za cały kurs z góry. Płacisz raz w miesiącu. Jeżeli w trakcie trwania kursu zdecydujesz się przestać chodzić - nie tracisz pieniędzy.

Szybki kontakt

12 356 51 51

502 257 027

Zapisy online

Zapisz się!

Aktualności

Powodzenia!

Trzymamy kciuki za wszystkich maturzystów! :)

Aktualnych drugoklasistów zapraszamy do zapisów i rezerwacji miejsc.

więcej