Dla rodzica

Drogi Rodzicu, wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, stawianym naszej firmie, chcielibyśmy wyjaśnić istotę nauczania w naszej placówce. Zapoznamy Cię z podstawowymi informacjami, które są błędnie interpretowane a przez to prowadzą do błędnych wyborów.

My nie zatrudniamy nauczycieli najlepszych krakowskich lecz ich absolwentów. Człowiek pracujący kilka godzin w szkole publicznej nie jest w stanie poświęcić swojej energii, uwagi, zaangażowania oraz wzbudzić pasji przedmiotem wśród uczniów ani przemawiać do nich cierpliwie i łagodnie.

My nie zatrudniamy egzaminatorów OKE (Okręgowa Komisja Egzaminacyjna), gdyż ktoś, kto potrafi sprawdzać egzaminy maturalne, niekoniecznie potrafi do nich przygotować. Egzaminator nie posiada dodatkowej tajemnej wiedzy na temat zagadnień maturalnych.

Przypominamy, że egzamin maturalny jest egzaminem państwowym i wszystkie wymagania i wytyczne są ustalane przez CKE (Centralna Komicja Egzaminacyjna - Warszawa) a zadania pozostają tajemnicą do momentu rozpoczęcia egzaminu.

Standardy wymagań egzaminacyjnych są dostępne zarówno w informatorach, jak i na stronach internetowych. Zapoznać się z nimi może każdy, a nasi nauczyciele śledzą je szczególnie uważnie.

My zatrudniamy własnych nauczycieli, którzy całą swoją pasję i czas poświęcają naszym Uczniom. My zatrudniamy doktorów oraz doktorantów krakowskich uczelni (UJ, AGH, UP), którzy na co dzień mają styczność ze studentami pierwszego roku, doskonale znając braki wyniesione ze szkoły średniej.

Nasi nauczyciele uczą myślenia, poszerzają wiedzę, jasno i klarownie przedstawiają zagadnienia z różnych dziedzin, odnosząc się wielokrotnie do przykładów z życia wziętych. Tak, aby młody człowiek na dalszej ścieżce swej edukacji mógł samodzielnie i płynnie posługiwać się zdobytą wiedzą z lat wcześniejszych.

Rodzicu! Pamiętaj, że matura jest egzaminem wstępnym na studia!

Szybki kontakt

12 356 51 51

502 257 027

Zapisy online

Zapisz się!

Ważne!