Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, szanując Państwa i naszej kadry zdrowie, na chwilę obecną będziemy prowadzić zajęcia w trybie online. W trybie tym pozostaniemy, aż do momentu, kiedy sytuacja się ustabilizuje.

Jako firma mamy wieloletnie doświadczenie w tego typu lekcjach. Nasi prowadzący dysponują umiejętnościami oraz sprzętem, który ułatwia i sprawia, iż lekcje online stają się bardziej efektywne i atrakcyjne dla uczniów niż te klasyczne stacjonarne. Działamy na rynku edukacyjnym od 2006 roku, a w naszej ofercie lekcje online znajdują się już od 2011 roku.

Zajęcia prowadzone przez internet nie wymagają poświęcania czasu na dojazdy – uczniowie pracują w komfortowych warunkach, przy własnych biurkach, z kubkiem ulubionej herbaty czy kawy. Zdecydowanie sprzyja to przyswajaniu wiedzy, a czas poświęcony na dojazdy można przeznaczyć na utrwalanie materiału bądź odpoczynek. Rodzice również mogą w każdej chwili podejrzeć to, w jaki sposób nasze zajęcia są prowadzone:)

Korzystamy z ogólnodostępnych programów do prowadzenia zajęć online (Skype, Messenger, Hangouts, Clickmeeting). Uczniowie nie muszą instalować żadnego płatnego oprogramowania, odbiór zajęć możliwy jest na wszystkich urządzeniach mobilnych – wystarczy przeglądarka internetowa. Dysponujemy zarówno kamerami o wysokiej jakości jak i specjalnymi podkładkami graficznymi. Uczniowie widzą zapiski naszych prowadzących w trybie online w najwyższej jakości. Po zajęciach mamy możliwość szybkiego przesłania notatek z lekcji w wersji cyfrowej.

Ze względu na przytoczone powyższe argumenty jak i niepewną sytuację związaną z wirusem wydaję się, iż lekcje online to najbezpieczniejsza forma zajęć pozalekcyjnych dla uczniów.