O nas

Kursy Maturalne Abiturient.edu.pl R.M. Walas to oferta wysokiej jakości na rynku edukacyjnym od 2006 roku.

Firmę założyłem z pasji nauczania swojego przedmiotu: chemii. Po pierwszych miesiącach działalności zaprosiłem do współtworzenia znajomych, pasjonatów swoich przedmiotów. Z roku na rok firma się rozrastała i potrzebowała coraz większej kadry, ale nigdy nie były to przypadkowe osoby.

Nasza kadra już nie jest taka młoda (tak pisaliśmy o sobie prawie 16 lat temu) jak w 2006 roku, ale na pewno nie straciła pasji i zapału do nauczania. Abiturient doroślał, zmieniał się na lepsze dla swoich przyszłych uczniów, ale nigdy nie zmienił podstawowych założeń: grupy maksymalnie pięcioosobowe, indywidualne podejście do ucznia, nauczanie z pasją i przede wszystkim przyjacielski stosunek do ucznia.

Dlatego dziękuję przyjaciołom-pracownikom za współtworzenie tego niezwykłego miejsca, a byłym uczniom za komentarze: których się nie wstydzimy, którymi się chwalimy, a których konkurencja nam tylko zazdrości.

Robert M. Walas